# מדריך אתרים בנושא "טיולים".קקל - קרן קיימת לישראל

האתר של קרן קיימת לישראל (קק"ל), היא חברה לתועלת הציבור. נוסדה כאמצעי לאיסוף כספים מיהודים לשם קניית קרקעות בארץ ישראל והכשרתן להתיישבות יהודית.
האתר מרכז מידע אודות טיולים, קרקעות, יערות וטבע, משק מים, תכנון, מחקר ופיתוח ועוד..

טיולים ואגדות

האתר של מני נחמן, יזם הייטק סדרתי בפנסיה, כתחביב וכתרומה לעם ישראל הקים ומפעיל את טיולים ואגדות
כדי לחבר בין עם ישראל לארצו בדרך של טיולים ואהבת הארץ, עידוד לזוגיות ומוזיקה ישראלית.

🔗 : צור קשר
טבע ונופים בישראל

האתר כולל תיאורים של מאות מסלולי טיולים מפורטים ברחבי הארץ, והיצע רחב של כ-1,500 דפי תוכן במגוון נושאים, החל מאתרי טבע, מורשת ונקודות עניין ועד לטיולי פריחה, פארקים, נחלים, חופי ים, אטרקציות, משפחות ועוד.

🔗 :
טיול לשבת

אתר טיול לשבת נולד מתוך הצורך של משפחות וזוגות צעירים לצאת לטיולים קצרים בשבת בבוקר עם הילדים. באתר מידע לגבי טיולים שונים בארץ, שירותים או מוצרים ממדריכי טיולים, חוויות של גולשים אחרים לגבי טיולים ומדריכי טיולים.

וואי טריפ

אתר מעניין מאת יורם וירון, האתר מציג דרכים והמקומות בהם הם טילו בארץ בצירוף תמונות מפות ותיאור הטיול .

🔗 :
מסלולים

maslulim-israel.co.il
מסלולים היא חברה בעלת רעיון חברתי וחינוכי, המובילה שינוי תפיסתי בתרבות הטיולים בישראל. מסלולים שמה לה למטרה לחשוף בפני אזרחי ישראל את יופייה הנסתר של הארץ, לחזק את תחושת השייכות למולדת ולמדינה, וליצור דור חדש של מטיילים.
אודות | צור קשר

החברה להגנת הטבע

https://teva.org.il
אתר החברה להגנת הטבע, האתר נותן מידע לגבי טיולים ומסלולים ברחבי הארץ חדשות ועידכונים לוח אירועים ופעילויות ועוד מידע רב אודות החברה ופעילותה למאן הטבע.
אודות | צור קשר | דרושים

מוקד טבע

mokedteva.co.il
מוקד טבע מפעיל מרכז לתאום טיולים ומוקד עורפי לקבוצות ומטיילים בארץ. המוקד מספק מידע בזמן אמיתי
ונמצא בקשר מתמיד עם הגורמים האחראיים על שמירת הטבע, הבטחון והבטיחות במסלולי הטיולים הרבים.
שירותים | צור קשר | כניסה למשתמש

למטייל

אתר האינטרנט המוביל בתחום הטיולים והציוד ולמקור מידע מקיף בתחום. קבוצת חברות "למטייל" הינה קבוצה המונה 8 חברות, המתמחות בעיסוק בתחומים שונים של עולם הנסיעות והטיולים.

איילה גיאוגרפית

אתר "באיילה גיאוגרפית" של חברת "איילה נסיעות", חברת תיירות פרטיות, החברה מפעילה סוגים שונים של טיולים מאורגנים לחול. באתר ניתן למצא לוח טיולים, לוח הרצאות, טיולים לפי נושא ועוד..

אקו, טיולי שטח

"אקו טיולי שטח" היא מהחברות הוותיקות והאיכותיות בארץ בטיולי עומק לכל קצוות הגלובוס. באקו ניתן למצא טיולים מאורגנים לנוסע העצמאי ולקבוצות סגורות, טיולי משפחות, "טרקים" – מסעות רגליים, טיולי תרבות וטבע ועוד..

🔗 :
גוטרוול

האתר מכיל מידע אודות טיולים בעולם, באתר כותבים אנשי מקצוע מתחום התיירות, כמו כן ניתן למצא באתר יומני מסע, כתבות מקוטלגות על פי מדינות ויבשות, מגזין, פורום מומחים ועוד..

🔗 :
איי קרוז

אתר הבית והשירותים האינטרנטים של חברת קרוז טרוול הפלגות נופש בעולם.

🔗 :